Aktuálně

Hledáme klíčového sociálního pracovníka na poloviční úvazek

Hledáme klíčového sociálního pracovníka na poloviční úvazek

Zajímáš se o téma náhradní rodinné péče a rád by ses podílel/a na tom, aby bylo dětem i pěstounům spolu dobře? Más vystudovanou sociální práci a sháníš práci na kratší úvazek? Ozvi se nám!

Den pěstounství za dveřmi!

Den pěstounství za dveřmi!

Stejně jako minulý rok pořádá Moravskoslezský kraj 12. října 2019 v Dolní oblasti Vítkovic Den pěstounství, který je nejen poděkováním pěstounům za jejich velká srdce a náročnou práci, kterou dělají 24 hodin denně, ale i dnem, který můžete strávit zábavnou formou a dozvědět se více o lidech, kteří pečují o děti, které se jim nenarodily. Akce je určena pěstounům (informace o voucherech předají klíčové pracovnice) i rodinám s dětmi z řad široké veřejnosti (pro ně je připraven program a aktivity v hale Gong a 20 % sleva na vstup do Velkého/Malého světa techniky). Stejně jako každý rok budeme na akci s naším fialovým stanem také my. Těšíme se na Vás!

Zveme na rodinné dopoledne v Horní Suché!

Zveme na rodinné dopoledne v Horní Suché!

Nemáte ještě program na sobotu 17.8. a rádi byste strávili dopoledne jako rodina? Pak je tady akce Den pro rodinu v Horní Suché přímo pro vás! Přijďte si užít dopoledne plné soutěží, zábavy a ještě se něco dozvědět o náhradní rodinné péči. Vstup zdarma. Těšíme se na vás!