RSDr. Mgr. Zbyněk Domin

Pedagog, lektor a výchovný poradce s více než dvaceti pětiletou praxí

Vystudoval jsem obory Výchovné poradenství a Vychovatelství na Ostravské univerzitě a dále pak Školní psychologii  na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvoval jsem komplexní výcvik mediace (Asociace mediátorů ČR). 

Během své psychologické praxe jsem působil v K-centru, ÚSP, jako školní psycholog (ZŠ Cihelní, Prameny, Družba), externě spolupracuji s DDM Juventus a mám svou soukromou psychologickou praxi. Mou specializací je individuální, skupinové a rodinné vedení dětí, mladých lidí a dospělých ve složitých životních situacích či v případě, že se chtějí lépe poznat nebo rozvíjet své schopnosti a dovednosti.

Jsem přesvědčen, že si každý člověk dokáže pomoci ve většině životních situacích a osobnostních problémech svého života sám, ALE s odborným nezávislým vedením dosáhne svého cíle — spokojenosti, psychického a fyzického zdraví podstatně dříve!

Může tak ušetřit měsíce, roky i desetiletí hledání, trápení se…

Rád Vás odborně povedu podle obecně platných poznatků psychologie.

 

 

Motto

V průběhu naší spolupráce jste vy ten, kdo zadává, co chce či potřebuje řešit, tzn. cíl a já ten, kdo Vám s řešením/cílem pomáhá/vede Vás k němu.